Üzgünüz.
Bu video sadece Türkiye'den izlenebilir.
Sorry, this video is not available from outside of Turkey
Orijinal Adı: Drowned Out
Yönetmen: Franny Armstrong
Çeviren: Çiğdem Çıdamlı
Yıl: 2002
Süre: 75 dk
Dil: İngilizce, Gujaratça, Hintçe, İngilizce ve Türkçe altyazı
http://www.spannerfilms.net/films/drownedout
Bu film SYFF 2008 seçkisindendir

Hintli bir aile Narmada Barajına geçit vermektense evlerinden ayrılmayıp, boğularak ölmeyi yeğler. Üç seçenek vardır. Şehirdeki gecekondulara taşınmak, bir sığınmacı bölgesinde kendilerine verilecek yere razı olmak, ya da evde kalıp boğulmayı göze almak. Orta Hindistan'daki Jalsindhi halkı acilen karar vermek zorundadır. Dev Narmada baraji dolunca, önlerindeki birkaç hafta içinde yaşadıkları köy de sular altında kalıp yokolacaktır. "Boğulmuş", Jalsindhi’deki Hintlilerin açlık grevlerini, başkaldırılarını, polisle çatışmalarını, polisin vahşetini ve altı yıl süregelen Anayasa Mahkemesindeki davayı anlatıyor. Baraj dolar ve nehir yükselmeye başlar…

Ücretli Film

Filmin tamamını seyretmek için yanda bulunan oku kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Filmi kiraladıktan sonra bir hafta içinde istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

BU FİLM NEDEN ÜCRETLİ
Yönetmen / yapımcı, filminin sitemizde yayınlanmasına ücret karşılığında izlenmesi koşuluyla izin verdi. Ödeyeceğiniz ücretin tamamı yönetmen / yapımcıya aktarılacaktır ve çalışmalarına devam etmesine katkıda bulunacaktır.